A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Білоцерківський обласний онкологічний диспансер"

Корисна інформація

Підготовка до ендоскопічних методів обстеження

Підготовка до ендоскопічних методів обстеження товстого кишківника (ректороманоскопія, колоноскопія) Перший спосіб Протягом 3-х днів до обстеження не вживати: Чорний хліб, молоко, горох, квасолю, капусту, свіжі овочі, фрукти, газовані напої та солодкі страви.

10:54 25.04.2020

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ОПЕРАЦІЇ?

Якісна передопераційна підготовка допомагає уникнути небажаних ускладнень під час оперативного втручання, в свою чергу  розуміння післяопераційного періоду є запорукою легкого та швидкого процесу одужання.

13:01 24.04.2020

Національний канцер-реєстр України

Донедавна вся інформація про онкологічних хворих реєструвалася на паперових носіях. З 1989 року в Українському НДІ онкології і радіології (нині Національний інститут раку) почалися розробка і впровадження програмно-інформаційної системи реєстрації раку, яка перевела систему реєстрації на сучасний інформаційний рівень.

13:05 23.04.2020

Що необхідно знати про можливості своєчасної діагностики раку та в якому віці і які обстеження слід проходити жінкам та чоловікам з метою виявлення передпухлинних і злоякісних новоутворень

Більшість форм раку можна вилікувати на початкових стадіях (І-ІІ стадія), зокрема це стосується візуальних форм раку (злоякісних пухлин), тобто таких форм раку, які можна діагностувати без особливого технічного забезпечення, а зокрема шляхом огляду, пальпації, опитування, взяття звичайних мазків.

14:47 20.04.2020

Запобігти страшній недузі

4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком. Його проголошено Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями (UICC) за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Мета Дня – підвищення обізнаності про рак як про одне з найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, привернення уваги до проблеми запобігання, виявлення та лікування цього захворювання.

14:51 03.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора