A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Білоцерківський обласний онкологічний диспансер"

Новітнє обладнання

Дата: 24.11.2020 15:18
Кількість переглядів: 172

Сьогодні визначний день! Наш заклад на власні кошти, що зароблені активною співпрацею з НСЗУ, придбав 3 сучасні електрохірургічні апарати. Це відкриває додаткові можливості для наших висококласних хірургів, дозволяє проводити складні операції швидше та якісніше, впровадити нові методи та нову якість онкологічної допомоги. А пацієнтам отримати повну та сучасну хірургічну допомогу в нашому місці.

Якісно новий рівень електрохірургічних апаратів дає можливість використовувати передові світові технології та інструменти, зварювання тканин та судин, «LigaSure».

Великі онкохірургічні операції, що проводяться в нашому закладі: видалення та резекція шлунку, операції на кишечнику, операції на молочній залозі, видалення пухлин шкіри; та онкогінекологічні операції: видалення матки, яєчників, пластика піхви, метастази в лімфовузли потребують до 3-х годин і більше операційного часу. Основна кількість наших пацієнтів мають суттєву супутню патологію, агресивну хіміотерапію, виснажений стан та «поважний» вік, тому скорочення часу операції та зменшення післяопераційних ускладнень дозволяє хворим швидше реабілітуватися та більш комфортно насолоджуватись життям.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора